Lemon Kasyno

Polityka prywatności

Jakiego rodzaju informacje gromadzimy

Pierwszy rodzaj informacji to niezidentyfikowane i niemożliwe do zidentyfikowania informacje dotyczące użytkownika(ów), które mogą zostać udostępnione lub zebrane w trakcie korzystania przez Ciebie z Usług i interakcji ze stroną internetową („Dane nieosobowe”). Nie jesteśmy w stanie zidentyfikować użytkownika na podstawie zebranych Danych Nieosobowych.

Aby ulepszyć funkcjonalność Usług i zapewnić lepsze doświadczenie użytkownika, zbieramy informacje techniczne przesyłane przez Twój komputer (w drodze wykorzystania analitycznych plików cookie stron trzecich), w tym określone informacje o oprogramowaniu i sprzęcie (np. typ przeglądarki i system operacyjny, z którego korzysta Twoje urządzenie, preferencje językowe, czas dostępu i nazwa domeny strony internetowej, z której nastąpiło połączenie z Usługami itp.).

Gromadzimy również informacje na temat Twojego korzystania z Usług, takie jak aktywność użytkownika (np. przeglądane strony, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, przeglądanie online, kliknięcia, działania itp.). Informacje te są gromadzone między innymi w celach badawczych i analitycznych na temat korzystania przez Ciebie z Usług.

Gromadzimy, anonimizujemy lub pozbawiamy tożsamości informacje zebrane przez Usługi lub w inny sposób, tak aby informacje same w sobie nie mogły Cię zidentyfikować. Wykorzystywanie i ujawnianie przez nas takich zagregowanych lub pozbawionych danych identyfikacyjnych informacji nie podlega żadnym ograniczeniom wynikającym z niniejszej Polityki prywatności i możemy ujawniać je innym bez ograniczeń i w dowolnym celu.

Drugi rodzaj informacji to informacje umożliwiające indywidualną identyfikację, czyli informacje, które identyfikują osobę fizyczną lub mogą przy rozsądnym wysiłku zidentyfikować tę osobę („Dane osobowe”). Dane te mogą być zbierane, gdy subskrybujesz nasze biuletyny e-mailowe, podając nam swój adres e-mail na stronie internetowej lub gdy publikujesz komentarz zawierający Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w odpowiedzi na jedną z naszych wiadomości.

Możemy również zbierać określone rodzaje szczegółów połączenia i informacje dotyczące Twojego urządzenia i sprzętu, takie jak adresy IP.

Jeśli połączymy Dane Osobowe z Danymi Nieosobowymi, połączone informacje będą traktowane jako Dane Osobowe tak długo, jak pozostaną połączone.