Lemon Kasyno

Playboy

Główne informacje o automacie
Tytuł: Playboy
Deweloper: QuickFire
Bębny: 5
Rzędy: 3
Linie wypłat: 243
RTP: 98%
Maksymalna wygrana: 200x/spin
Zmienność: Wysoka

Z pewnością nie ma przedstawicielki silniejszej płci, która nie chciałaby spędzić czasu w stylu popularnego i uwielbianego przez wszystkich Playboya. Automat Playboy od znanego producenta Microgaming daje taką możliwość, oferując tworzenie kombinacji przy użyciu 243 opcji. Do stworzenia tematycznego pięciobębnowego automatu firma wyraźnie zainspirowała się pomysłem Hugh Hefnera - najsłynniejszego magazynu dla mężczyzn, którego logo w postaci białego królika gracz zobaczy u góry pola gry. Na dole znajduje się pasek nawigacyjny, zawierający zwykłą liczbę klawiszy, w których łatwo się zorientować.

DARMOWA GRA NA MASZYNIE PLAYBOY

Stylowy design darmowego automatu Playboy przyciąga wzrok obfitością czarnych odcieni, na tle których wyróżniają się doskonale jasne symbole gry - ikony. Oszałamiający realizm obrazów sugeruje fotograficzną jakość zdjęć tematycznych, które mimowolnie przyciągają wzrok. Towarzyszy temu lekka muzyka w stylu "afterparty", relaksująca i wyrażająca atmosferę zabawy. Warto zanurzyć się w cudownym świecie wspaniałych piękności, luksusowych sportowych samochodów i bogatych ludzi, którzy nie odmawiają sobie niczego.

ROZPOCZĘCIE GRY NA AUTOMACIE PLAYBOY

Aby uruchomić wideo slot wystarczy przypisać zakłady i nacisnąć przycisk start. Możliwe jest wybranie automatycznego trybu gry lub gry na górnym limicie zakładów. Rozpocznij tworzenie kombinacji nagród - należy budować obrazy tego samego typu od lewej do prawej, zaczynając od skrajnego lewego bębna. Należy zapoznać się z informacjami w tabeli wypłat, aby przestudiować możliwe współczynniki, zasady automatu, funkcje trybu dodatkowego.

Podczas rozgrywki gracz zauważy następujące symbole - sportowy motocykl i elegancki szkarłatny kabriolet, dziewczyny o różnym wyglądzie, nominały kart od dziesięciu do asa. Jako dziki symbol Playboy wykorzystuje słynne logo automatu, białego królika z motylem. Dziki symbol zmienia się w dowolny piktogram rzędowy, uzupełniając w ten sposób zwycięskie kombinacje. W roli scattera występuje cały stos magazynów; pojawiają się one losowo na pozycjach automatu.

Jeśli gracz zbierze od 3 do 5 symboli scatter, otworzy drzwi do Klubu Playboya - tak nazywa się wieloetapowa runda bonusowa automatu. Pierwsze trafienie w upragnionym miejscu przyniesie 10 darmowych obrotów i randkę z Koreanką Kimi, a także współczynnik X5. Gdy gracz odwiedzi klub po raz piąty, randka z Sofią przyniesie piętnaście darmowych obrotów i ruchome symbole wild. Dziesiąta wizyta w klubie wprowadza piękną Ashley, która jest odpowiedzialna za 20 obrotów i bonus ruchomych bębnów z dodatkowym mnożnikiem x2-x5. Jeśli gracz wszedł do klubu 15 razy, czeka go spotkanie z Gillian, która zapewni 25 darmowych obrotów i prawdziwą "dziką noc", pokrywając wszystkie bębny automatu symbolami wild.

Automat Playboy przyciąga swoim niekonwencjonalnym motywem i stylowym wyglądem - co ciekawe, wykorzystanie stylu magazynu jest licencjonowane przez markę Playboy. Obfitość gier bonusowych i funkcji specjalnych Playboy z pewnością przyniesie wspaniałe nagrody, pozwalając ci przymierzyć wygląd prawdziwego milionera!