Lemon Kasyno

Butterfly Staxx

Główne informacje o automacie
Tytuł: Butterfly Staxx
Deweloper: NetEnt
Bębny: 5
Rzędy: 3
Linie wypłat: 12
RTP: 95%
Maksymalna wygrana: 9000x/spin
Zmienność: Wysoka

Firma Net Entertainment zawsze zachwycała graczy wydawaniem wysokiej jakości i, co najważniejsze, ekscytujących automatów wideo. Jednym z nich jest automat Butterfly Staxx, którego motywem przewodnim są słodkie i jasne motyle. Owady te cieszą oko, a także są w stanie pomóc graczowi wygrać naprawdę przyzwoitą nagrodę w przypadku kombinacji z ich udziałem. Z pomocą tego automatu gracza czeka podróż w magicznym lesie pełnym niesamowitych zwierząt, ptaków i owadów. Do rozgrywki uczestnik będzie potrzebował 5 bębnów i 40 aktywnych linii.

DARMOWA GRA AUTOMAT BUTTERFLY STAXX

Akcja gry na automacie Butterfly Staxx rozgrywa się na tle dzikiego lasu i falującej rzeki. Grafika slotu jest nie tylko wysokiej jakości, ale także rysowana, co sprawia, że gra wygląda zarówno realistycznie, jak i kreskówkowo. Nawiasem mówiąc, realizm rozgrywki dają również efekty animacji zastosowane we wszystkich obrazach, tłach. Należy zauważyć, że ogólny styl automatu uzupełnia ścieżka dźwiękowa, dzięki której gra staje się ekscytująca i zabawna.

Główną cechą automatu wideo są symbole gry, które zależą od częstotliwości i wielkości wygranych gracza. Tak więc maszyna zawiera łącznie 10 symboli, z których niektóre są klasyfikowane jako specjalne. W roli znaków specjalnych używane są wild i scatter, które w przeciwieństwie do reszty obrazów w grze oprócz nagród oferują uczestnikowi i inne przydatne funkcje. W roli symbolu wild maszyna wykorzystuje napis WILD, który w razie potrzeby zastępuje inne piktogramy na polu gry, pomagając tworzyć naprawdę cenne kombinacje.

Nawiasem mówiąc, zastąpić symbol wild może nie tylko scatter, a także wild nie ma własnych współczynników wypłat. Innym specjalnym symbolem jest scatter, którego trzy lub więcej obrazów w głównej trasie na bębnach koniecznie otworzy się dla uczestnika gry z nagrodami. Zwykłe symbole automatu są uważane za wielokolorowe kwiaty i motyle, a także nominały kart od waleta wzwyż. Wszystkie te obrazy mogą tworzyć tylko w kombinacjach, co prowadzi do wygranych.

DARMOWA GRA NA AUTOMACIE BUTTERFLY

Wszystkie automaty NetEnt są wyposażone w możliwość aktywacji bonusów lub dodatkowych rund, a ten automat tylko potwierdza tę zasadę. Tak więc jedną z funkcji bonusowych automatu wideo jest uruchomienie ponownych obrotów, co jest możliwe tylko po wypadnięciu na jednym z bębnów na całej jego wysokości symboli motyla. Re-spin z reguły jest wykonywany za darmo, więc zakład na niego jest stawiany przez samą maszynę. Drugim dodatkiem jest wycieczka bonusowa w postaci darmowych spinów. Aby rozpocząć ich wykonywanie, należy otworzyć na polu gry 3-5 symboli scatter. W przypadku wypadnięcia 3 scatterów można liczyć na wygranie 5 darmowych obrotów, za 4 i 5 scatterów przysługuje odpowiednio 6 i 7 darmowych obrotów. Podczas realizacji dowolnego z dodatkowych obrotów można ponownie wygrać darmowe obroty.

Ten automat przypomina graczowi historię z bajki, dzięki wysokiej jakości i jasnej grafice. Ponadto automat jest wypełniony wieloma funkcjami, które są niezbędne do częstych wygranych. Na uwagę zasługuje możliwość aktywacji dwóch dodatkowych rund, podczas których można wykonać jeden lub więcej bębnów darmowych obrotów w nadziei na dużą wygraną.