Lemon Kasyno

Book of Ra Deluxe

Główne informacje o automacie
Tytuł: Book of Ra Deluxe
Deweloper: Novomatic
Bębny: 5
Rzędy: 3
Linie wypłat: 10
RTP: 95,1%
Maksymalna wygrana: 5000x/spin
Zmienność: Wysoka

Żaden inny automat nie jest tak znany jak Book of Ra austriackiej firmy Novomatic. Deweloper po raz pierwszy zaprezentował go w 2005 roku na światowej wystawie w Londynie. Od razu stał się niezwykle popularny. Przyczynił się do tego cały pakiet innowacji: zaawansowana grafika, wyrazisty motyw starożytnego Egiptu, unikalny symbol specjalny. Automat wszedł do kompleksu gier stacjonarnych Gaminator wraz z pół tuzinem innych, również bardzo udanych automatów. Możesz zagrać na automacie Book of Ra Deluxe za darmo w naszym wirtualnym salonie gier Lemon.

DARMOWA GRA NA AUTOMACIE BOOK OF RA DELUXE

Zazwyczaj popularność automatu do gry jest krótkotrwała (zwykle rok lub dwa). Ale popularność maszyny Book of ra nie spadła z czasem, a nawet wzrosła. Technologia nie stała w miejscu, więc postanowiono zaktualizować wiodące automaty Gaminatora. Pierwszym z nich był zmodernizowany automat Book of Ra. Jak to zwykle bywa w Novomatic, otrzymał on indeks Deluxe (ulepszona wersja). Dodano jedną linię zakładów i poprawiono grafikę. Nadal jest częścią nowej platformy do gier, obecnie Gaminator Scorpion. Oto, co oznacza znalezienie złotego rozwiązania: Books kończy w tym roku 12 lat!

CHARAKTERYSTYKA URZĄDZENIA BOOK DELUXE

Automat Book of Ra Deluxe jest zbudowany na klasycznym schemacie gry z 5 trzyrzędowymi bębnami. Linie zakładów 10. Nie są one stałe, to znaczy można je wybrać. W starej wersji wybór był dokonywany w przyrostach co 2, czyli można było aktywować tylko nieparzystą liczbę linii. W drugiej edycji linie są aktywowane w dowolnej kolejności. Zakład ustawia się jednym przyciskiem.

W slocie Books Deluxe rozgrywana jest fabuła poszukiwania skarbu w starożytnej egipskiej świątyni. Główny bohater - młody mężczyzna w kapeluszu a la Indiana Jones - stał się niemal wizytówką Novomatic. Ekran powitalny natychmiast zanurza w świat starożytnych mieszkańców doliny Nilu. Za młodym mężczyzną widać świątynię, która odgaduje cechy wszystkich kultowych budynków Egipcjan. Plansza do gry jest zaprojektowana w tym samym stylu. Na kamiennym tle widać hieroglify - synonim zagadki. Odkrywca poszukuje świętej księgi boga Ra. Jest ona w stanie obdarzyć właściciela niezliczonymi skarbami.

W automacie nie na darmo Księga Ra jest najrzadszym i najcenniejszym symbolem. Jest to symbol wild i scatter na jednym obrazku. Jako symbol wild księga zastępuje wszystkie inne symbole i tworzy własne kombinacje. Jako scatter uruchamia rundę bonusową 10 darmowych spinów, pod warunkiem, że trzy wypadną w dowolnym miejscu. Pozostałe obrazy, oprócz głównego bohatera, ilustrują charakterystyczne cechy egipskiej kultury, historii i mitologii.

Darmowe obroty nie bez powodu uważane są za centralne wydarzenie w grze. Są one w stanie faktycznie wzbogacić gracza. Aby duża wygrana stała się rzeczywistością, pomaga specjalny symbol, który jest wybierany losowo spośród obrazów głównej gry. Podczas darmowych obrotów zachowuje się jak dodatkowy rozszerzający się scatter.

Ostatnią specjalnością Gaminators jest gra ryzyka. Odbywa się ona na kartach i pozwala zwiększyć wygrane co najmniej dwukrotnie. Wystarczy tylko poprawnie odgadnąć kolor karty.