Lemon Kasyno

Birds on a Wire

Główne informacje o automacie
Tytuł: Birds on a Wire
Deweloper: Thunderkick
Bębny: 5
Rzędy: 3
Linie wypłat: 17
RTP: 97%
Maksymalna wygrana: 200x/spin
Zmienność: Wysoka

Aby poprawić sobie humor, nie trzeba wymyślać niczego ekstra - wystarczy pobrać darmowy automat Birds on a Wire od nowego producenta slotów Thunderkick.

DARMOWA GRA NA AUTOMACIE BIRDS ON A WIRE

Fabuła automatu - ptaki wszystkich kolorów i rozmiarów, dumnie siedzące na niebezpiecznych przewodach wysokiego napięcia. Najważniejsze w tym darmowym automacie jest to, że widok wielobarwnych piór naprawdę podnosi na duchu. Zabawna animacja automatu "Birds on a wire" ze śmiesznymi postaciami i oryginalnym rozwiązaniem obracania bębnów - świetna rozrywka nie pozostaje bez korzyści dla portfela.

Automat darmowy Birds on a Wire oferuje 5 bębnów i 17 stałych linii. Polem gry jest jasnoniebieskie niebo, na tle którego znajdują się rozciągnięte przewody elektryczne, których konfiguracja nie pokrywa się z liniami gry. Wielkość zakładu może wynosić nie mniej niż 0,01 i nie więcej niż 100 kredytów. Proces obracania bębnów wygląda, delikatnie mówiąc, nietypowo. Wraz z rozpoczęciem obrotu wszystkie ptaki przelatują z miejsca na miejsce, znajdując to właściwe. Oznacza to, że każda komórka działa prawie jak oddzielny bęben. Kombinacja nagród jest uznawana, gdy 3 lub więcej identycznych symboli znajduje się wzdłuż trajektorii linii wypłat, zaczynając od lewej krawędzi - i nieprzerwanie. Wypłacany jest tylko najdłuższy łańcuch na linii.

Po naliczeniu nagrody, której wielkość jest równa iloczynowi stawki linii i odpowiedniego współczynnika, wygrywające ptaki zostają porażone prądem i płoną, a na ich miejscu pojawiają się lawinowe obrazy z góry. W przypadku utworzenia nowej zwycięskiej kombinacji zaczyna działać dodatkowy mnożnik. Skala takich mnożników znajduje się po lewej stronie pola gry - mogą one osiągnąć wartość do X5. Z każdą kolejną szczęśliwą kombinacją mnożnik wzrasta.

APARAT GRY BONUSOWEJ BIRDS ON A WIRE

Symbole specjalne automatu Birds on a Wire bardzo urozmaicają ogólny przebieg gry. Symbol Wild z wizerunkiem dziwnego czarnego ptaka aktywnie zastępuje inne elementy, przyczyniając się do tworzenia płatnych sekwencji. Swoje własne kombinacje tworzy tylko z 5 elementów.

Bonus, który przedstawia kartonowe pudełko z wyglądającym kotem, wypadający w ilości co najmniej 3 kopii w dowolnych komórkach pola gry, daje dostęp do rundy obrotów z nagrodami. 10 darmowych obrotów może być po prostu przejażdżką hojności. Po pierwsze, działają tu dodatkowe mnożniki o innych wartościach - X4, X8, X12, X20. Po drugie, każdy symbol bonusowy pojawiający się na polu gry podczas darmowych obrotów dodaje 2 dodatkowe darmowe obroty. Całkowita liczba darmowych obrotów nie może przekroczyć 34.